Aethos - neduální stavy vědomí

Aethos je vlnový rozsah vědomí zakotvený v čisté nedualitě, prostřednictvím bytostí Hathor, jež sídlí v 10.-12 dimenzi. Bytost, která je v Aethosu ponořena, nemá jméno a její veškerá osobní identita je nahrazena čistým vědomím.

Ve své nejjednodušší formě je nedualita stav vědomí, v němž se přestává rozlišovat mezi subjektem a objektem. Ten/ta, který vnímá není odděleno od toho, co je vnímáno. Je to neobvyklý stav vědomí, kdy se vnímání vašeho vlastního Já posune, takže se stáváte čistým vědomím, jež si je vědomo jen sebe sama, beze stopy tělesného nebo smyslového zabarvení. V tomto stavu je možné téměř 100% tvořit myšlenkou, protože zde není žádný odpor a již zmíněné zbarvení 3D osobnosti, které obvykle brání přitáhnout vše, co je potřebné. Paradoxně však v tomto neduálním stavu není velká potřeba "chtít" nebo tvořit :-) ale pokud se tato potřeba objeví (zejména skrze srdce), lze dosáhnout pozoruhodných výsledků. 

Během této meditace budete napojeni na Aethos. Vaše zkušenost s pobytem v Aethosu bude specifická, protože záleží na vaší úrovni vývoje a na tom, čemu v dualitě (3D) čelíte. Ale bez ohledu na to, jak tyto osobní záležitosti mohou být komplexní nebo obtížné, vás pobyt v Aethosu pozvedne. V tomto jedinečném stavu se vám změní vědomí, otevře se kanál, díky kterému můžete zažít svou vlastní neduální podstatu a širší pojetí sebe sama, jež překračuje prostor a čas.

Je dobré vědět, že Aethos funguje na jiných frekvencích než vaše vědomí. Pro většinu osob na planetě, jde o velmi vysokou frekvenci a v důsledku toho může podnítit proces čištění od emočního materiálu a nízkých frekvencí. 

Prostředníctvím této meditace se vám otevře kanál, jež je mimo čas s prostor, a který vede k Aethosu. Po meditaci obdržíte pomůcku, díky, které můžete vstupovat do Aethosu kdykoli, s tím, že každý další vstup tento stav prohloubí. 

Přihlášení úhradou platby a registrací:

Cena: 400 Kč / 15 €

Korunový účet ČR: 1026187007/2700, VS 19072018
Eurový účet SR: 2500144501/8330, IBAN CZ1820100000002500144501, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Po uhrazení nám pošlete zprávu o platbě k registraci na email: peceodusi@email.cz nebo kontaktním formulářem. Do zprávy uveďte informace o provedené platbě, Vaše jméno, datum narození a místo, kde se v průběhu meditace budete nacházet. Registrace bude zpětně potvrzena a následně obdržíte informace, jak bude meditace probíhat, jak se připravit a další informace. Pro úhrady mimo ČR a SR nás kontaktujte, budou Vám předány speciální instrukce pro platbu mimo český a slovenký účet.

Jakmile bude registrace potvrzena, obdržíte instrukce a přípravu pro meditaci. 

Rádi zodpovíme jakékoliv dotazy i telefonicky: +420 737 869 752  Lukáš Hudeček.

Datum: čtvrtek 12.7.2018 začátek ve 21:00 hod.

Lukáš Hudeček - průvodce meditací