Karmické vztahy

Sliby, smlouvy, přísahy, karmické vazby a pouta, nevyřešené záležitosti, nechtěné myšlenky na danou osobu, vzájemné "dluhy" či jiné závazky, rozchody/návraty/rozchody a neustálý boj o energii, přízeň nebo nemožnost jít dál, či vlastní cestou a spousta emocí, jako jsou vztek, zoufalost, obviňování, touha, žárlivost, strach, smutek, apod. Takto by se daly pojmenovat KARMICKÉ VZTAHY, a nemusí to být vztahy pouze partnerské, ale také přátelské, pracovní, rodinné či jen náhodné nebo sexuální. 

Pokud se potýkáte s takovými vztahy, možná jste si něco slíbili nebo nedokončili v dávné minulosti, tedy minulých životech, nebo také vazby, které jsou společné vašim předkům a současné vztahy vám jen ukazují něco, co je třeba se naučit a odžít.

Terapii je nyní přístupná vám nebo vašim blízkým, pro vyřešení karmických vztahů, se kterými si sami nevíte rady. Uvolníme vazby, které vás k sobě táhnou, napětí, rozpleteme minulé životy, předáme poselství, které na vás může čekat, vyrovnáme energetické toky a nerovnováhu, zkrátka napravíme vše, co je třeba, abyste mohli být volní. 

VÝSLEDEK TERAPIE V PRAXI

1) Pokud se vše vyrovná, a váš karmický vztah není založen na lásce, brzy se vše rozpojí, a vás k danému člověku nebude již nic táhnout, témata vyprchají... 

2) Pokud se vše vyrovná, a ve vašem vztahu je láska nebo přátelství, takový vztah se ještě více prohloubí. Není třeba se bát o vaše děti, rodiče, sourozence. Rodinné vztahy se více po takové terapii utužují přirozeně.

Je zapojena technika, automatické kresby, energetické práce, čtení informačního pole a channelingu.

Cena: 1200 Kč / 48 €

Délka terapie: v závistlosti na hloubce zátěže, nebo počtu vztahů, max však 80 min.

JAK LZE ABSOVOVAT

Osobně v našem centru v Halenkovicích. Domluvte si termín. 737 869 752, oazahalenkovice@gmail.com

Dálkovým způsobem

V případě, že budete volit dálkový způsob, je třeba předem zaslat platbu na účet. 

Korunový účet ČR: 1026187007/2700, VS - datum terapie, např. 1012018
Eurový účet SR: 2500144501/8330, VS 10102018, 
IBAN: CZ1820100000002500144501, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Průvodce: Lukáš Hudeček