Květinová terapie

Květinová terapie je zaměřena na vnitřní očistu a detoxikaci fyzického těla. Občas mohou být naše orgány a vnitřní systémy vyčerpány, zaneseny nižšími vibracemi, toxickými prvky z potravin, prostoru i našeho chování. Tělo je nádoba plná emocí, pocitů, myšlenek a energií. Jedním z hlavních úkolů našeho fyzického těla je čerpat energii. Ne vždy jsme však schopni čerpat energii vyšších vibrací, proto je zde Květinová terapie, která Vám pomůže k nastartování vnitřní rovnováhy.

Můžete se zúčastnit ve Vašem domácím prostředí.

Jak Květinová terapie probíhá?

Energetické působení pomocí světelných bytostí, energií z vyšších sfér a esencí květů, rostlin a bylin naší přírody.

 

Co se děje v průběhu meditace?

1*Vytvoření posvátného prostoru (energetická ochrana)

2* Detoxikace od "negativních" myšlenek a energií

3*Očista vnitřních orgánů, pořadí dle čaker od 7. úrovně (hlava) po úroveň 1. (nohy), hlavní zaměření však bude orientováno na ledviny, játra, slezinu a lymfatický systém.

4* Vyčištění od nižších a toxických energií, vibrací

5* Vyčištění buněčné paměti

6* Podpora funkce a aktivace jednotlivých orgánů a systémů

7* Doplnění energie do jednotlivých orgánů a systémů

8* Podpora funkce jednotlivých žláz, které jsou spojením fyzického těla a systému čaker

9* Aktivace meridiánů - energetických drah v těle

10* Zvýšení vibrací

 

Jaký je postup při léčení?

Je doporučený celodenní půst, pít pouze čistou vodu. Celodenní půst výrazně dopomůže detoxikaci.

 

* Vytvoření nikým nerušeného prostředí - úklid kolem sebe, zapálit svíčku, vonnou tyčinku nebo lampu, příjemná hudba nebo ticho.

* Ve 20:30 hod., napustit sklenici kohoutkové vody, bude do ni přenesena speciální květinová esence, která podpoří Vaši detoxikaci.

* Poté se protáhnout (Vaše fyzické tělo), jakýmkoliv běžným způsobem.

* Ve 21:00 hod. požádat Vaše vyšší vedení (Vyšší Já, Anděly, Boha, Vesmír) o ideální průběh terapie a vypít sklenici vody.

* Poté napustit ještě jednu sklenici, kterou vypijete po skončení terapie ve 22:30, pokud usnete nevadí, když ji vypijete později nebo ráno.

* Od 21:05 již relaxujte, meditujte, odpočívejte, spěte :-)

* Ve 22:30, vypijte druhou sklenici. Květinová esence ve vodě bude speciálně vytvořena každému na míru duchovními bytostmi. Půjde o esenci z rostlin a bylin naší plantey. Tato speciální esence podpoří Vaši emocionální a energetickou detoxikaci po dobu několika následujích dnů.

* Léčení pravděpodobně přesáhne určenou dobu léčení a bude pokračovat celou noc a několik následujích dnů.

* Není třeba být během meditace u počítače.

 

Co můžete očekávat, vnímat nebo pociťovat během meditace? 

Můžete cítit vibrace, příval energie, teplo, chlad, nebo nemusíte vnímat vůbec nic. Každý není citlivý na jemné energie, proto vše, co budete vnímat je naprosto v pořádku. Vše je řízeno z vyšší sfér, proto je důležitá důvěra a otevření se léčení. Pokud usnete, je to také v pořádku. Během následujích dnů po terapii může Vaše vědomí i myšlení zaplavovat emoce a pocity, které byly uloženy ve Vašem nevědomí. Je důležité tyto emoce a pocity pouze pozorovat, odžít či prožít, nebojovat s nimi nebo se jim bránit. Jak se objeví, zase odejdou. U každého může detoxikace probíhat individuálním způsobem.

Doporučení:

V tento den není vhodné pít kávu, alkohol, kouřit ani jíst maso, nejíst těžká a smažená jídla,  pít pouze čistou vodu. Doporučení je pouze orientační, bude záležet na Vašem přístupu a zodpovědnosti. Pokud budete chtít, aby byla detoxikace ještě hlubší nebo jestli se rozhodujete přestat kouřit, jíst maso, pít alkohol, jíst sladké, apod. věřte, že budete v tomto období mnohonásobně podporováni z vyšších úrovní. Budete pak odměneni novým vnímáním i cítěním. Jaro je k tomu jako stvořené :-).

Přihlášení úhradou platby a registrací:

Cena: 350 Kč / 15 €

Korunový účet ČR: 1026187007/2700, VS 552018
Eurový účet SR: 2500144501/8330, IBAN CZ1820100000002500144501, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Po uhrazení nám pošlete zprávu o platbě k registraci na email: peceodusi@email.cz nebo kontaktním formulářem. Do zprávy uveďte informace o provedené platbě, Vaše jméno, datum narození a místo, kde se v průběhu meditace budete nacházet. Registrace bude zpětně potvrzena a následně obdržíte informace, jak bude meditace probíhat, jak se připravit a další informace. Pro úhrady mimo ČR a SR nás kontaktujte, budou Vám předány speciální instrukce pro platbu mimo český a slovenký účet.

Jakmile bude registrace potvrzena, obdržíte instrukce a přípravu pro meditaci. 

Rádi zodpovíme jakékoliv dotazy i telefonicky: +420 737 869 752  Lukáš Hudeček.

Meditace proběhne u plateb, které budou připsány na účet nejpozději 4.4.2018 do 11:00 hod.

Datum: 4.4.2018, začátek ve 22:00 hod... až přes noc...

Lukáš Hudeček - průvodce meditací

 


Ukázka prožitků a dojmů z Květinové terapie:

*Zdravím Vás Lukáši, našla jsem sílu přestat kouřit :). Již osmý den jsem nemněla ani jednu :) a to jsem byla na krabičce cigeret denně. děkuji za vše HELENA Ps. Mám ze sebe velkou radost, že jsem to dokázala!!!

*Dobrý deň Lukáš, chcela by som Vám poďakovať za terapie ktoré som mohla absolvovať na diaľku (Kvetinová a Anjelske liečenie), pri každej z nich som ale zaspala a potom som mala v nasledujúcich dňoch také zmuešané pocity, akokeby sa z môjho vnútra z tých najskritejších zákutí vynárali rôzne myšleinky ktorým som potrebovala dať voľný priebeh, boli ako nočná mora, postupne to slablo. V jedeň z dní po terapiách neviem ktorý to bol som šla ráno do práce a mala som pocit ako by som si z očí stiahla nejaký závoj..... Rada by som ešte uvedené terapie absolvovala, prosím ak by ste mi dal vedieť ak budú ešte nejaké naplánované. Tiež musím napísať, že ma zaujala Vaša stránka a našla som si tam veľa odpovedí. Prvý krát som ju navštívila práve v súvislsoti s terapiami. Takže ešte raz ďakujem a pevne verím že sa zúčastním aj ďalších Vašich aktivít,
nejako to tak cítim. Prajem krásny deň a víkend Anna

*Ahojky, tak včera terapie jsem měla tlaky na klíčních kostech a v lévé noze, taky i uvnitř břicha a pak jsme se usmívala když mě lochtalo na předloktí pravé ruky. Usnula jsem asi něco po 22 hodině a probudila jsem se něco před 23 hodinou, kdy jsem se cítila jako omámená, pomalu jsem se neudržela na nohou, ale jak jsem si zase lehla, cítila jsem se fajn. Děkuju.. :-) Lenča

*ahoj od 21 hod somi citila a este stale...vibracie a zimu a teplo v rukach chvilkovo a na zaciatku akoby napravovanie chrbtice e chvilku v strede chrbta teplo. Gabika

*Dobré ránko, bylo to úžasné, přes tlaky a pak neustálou žízeň která pokračuje, Děkujeme i s dcerou, těšíme se na další. :-) Stef.

*Květinová terapie pro mě byla velmi silným zážitkem. Mám pocit, že se muselo začít něco dít už o čtvrt na devět, protože od té chvíle mě začala lehce pobolívat hlava a to sice až na temeni a padla na mě velmi silná únava - a to až taková, že jsem měla problém udržet se bdělá alespoň do devíti hodin, čili do prvního pohárku vody :-)
V noci se mi zdál velmi příjemný sen, ve kterém jsem zažila intenzivní pocit lásky a ochrany, opravdu příjemný zážitek.. :-) Jana