Osobní šamanský rituál

Tento šamanský rituál se opírá o tradici, která pochází od domorodých indiánů z amazonského pralesa. Jde o tři aplikace, které se vzájemně podporují a doplňují.

Jde o medicínu, jež pracuje na fyzické, mentální, emocionální i spirituální úrovni, jež jsou vzájemně propojené. Uvolňují se hluboké bloky, které brání energii volně v našem životě i těle proudit. Spojuje nás se sebou samými, zlepšuje koncentraci, posouvá k harmonii do přítomnosti velmi efektivním a přirozeným způsobem.

Doporučujeme všem, kteří se cítí kdekoli v životě zaseknuti, kteří mají mnoho myšlenek, silnou mysl a rozumovou část a pro všechny, kdo se potřebují více se sebou srovnat.

OSOBNÍ ŠAMANSKÝ RITUÁL může být zaměřen na kteroukoli část vašeho života, která potřebuje uzdravit, např. VZTAHY, SÍLA, LÁSKA, HOJNOST, POSLÁNÍ, KOMUNIKACE, SPIRITUÁLNÍ SCHOPNOSTI A RŮST a další, dle vašeho přání. 

1.Sananga - oční kapky

Sananga je vyrobena z kořenů a kůry keře, který pochází přímo od amazonských kmenů. Tento posvátný a účinný lék se používá pro léčení tělesných a duševních onemocnění, uvolněním mysli a myšlenek, jež umožňuje zcela nový způsob vnímání a koncentrace. Nese v sobě ducha absolutní jasnosti a podporuje záměr, s kterým do léčení vstupujeme. Sananga kapky jsou naplněny záměrem absolutní jasnosti. Mohou mít silný účinek vizualizace.

Účinky

Čistý duch Sanangy podporuje hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni. Sananga může vyvážit a zvýšit energie a najít kořeny nemocí a překážek, dokáže přivést ke klidu, harmonii a jasnosti. Kromě toho rozšiřují spirituální vnímání, schopnosti a napojení. Podporuje vizializaci, meditací a otevírá třetí oko. Dlouhodobější užívání vede také ke zlepšení zraku a léčení očních vad. 

2.Rapé - posvátná směs

Rapé je směs amazonských léčivých rostlin, stromů, listí, semen a dalších posvátných složek, jež jsou tvořeny různými domorodými kmeny zejména z Peru a Brazílie. Tradičně jsou aplikovány pomocí foukačky vyrobené z bambusu nebo kosti, který je vháněn do obou nosních dírek v klidném, posvátném prostoru s meditační hudbou. 

Účinky

 • Vyrovnává a otevírá všechny čakry, během několika minut. 
 • Zlepšuje uzemnění
 • Uvolňuje nemoci na fyzické, mentální, emocionální a spirituální úrovni.
 • Otevírá třetí oko, odvápňuje šišinku, podporuje vize
 • Koncentruje a vymaže jakoukoli zmatenost
 • Uvolňuje negativní myšlenky a zanesenou mysl
 • Napojuje na sebe sama a prohlubuje spojení s duchem (vyšším já)
 • Rozproudí zablokované energie
 • Vyjasňuje mysl a podporuje osobní vizi a cestu člověka
 • Vyrovnává hemisféry a tím i pravou a levou polovinu těla

3.Wayusa - relaxační čaj

Wayusa nebo také Guayusa (neplést si s Ayahuaskou) je čistý čaj podporující jasné snění nebo-li barevné a vědomé sny (lucidní snění). Pochází také z amazonského deštného pralesa, kde tento strom hojně roste. Neobsahuje žádné pesticidy ani syntetické složky, jde čistě o přírodní čaj z listů stromu zejména z Peru, Ekvádoru a Kolumbie. Jde o relaxační nápoj s mírnými povbuzujícími účinky, zdravý pro všechny věkové kategorie. 

Účinky

 • Usnadňuje zdravý spánek
 • Podporuje pamatování si snů
 • Stimuluje mysl a paměť
 • Uvolňuje napětí a odbourává stres
 • Dodává tělu živiny, které mohou přispět k celkovému zdraví (antioxidanty, vitámíny C, D, draslík, hořčík, vápník, zinek, chrom, a obsahuje všech 15 aminokyselin). Jde o tzv. "superpotravinu".
 • Uživá se také jako přírodní afrodiziakum :-)

Veškerá amazonská medicína je zcela legální, bez vedlejších účinků! Jde o čistě přírodní směsy a rostliny.

Co potřebujete: Ujasnění si záměru, např. získání odpovědi, pochopení životních událostí, uzdravení vztahu, odpuštění, apod.

Místo konání: Péče o duši/ Oáza Halenkovice - místo pro odpočinek a meditaci v přírodě, adresa: Halenkovice 400, 76363.

Cena: 2000 Kč / 80 € / osoba, 2 a více osob 1500 Kč / 60 € na osobu. Uvedené ceny jsou za individuální společně domluvený termín. Skupinový rituál, který pořádáme 1x měsíčně je cena 900 Kč / 40 €.

Po rituálu je možné přespat v meditační místnosti v našem centru se snídaní za 500 Kč / 20 € nebo pak v samostaných pokojích, více info ZDE.

Příprava: Minimálnlě 3 hodiny před začátkem rituálu nejíst.

Registrace termínu: oazahalenkovice@gmail.com, +420 737 869 752 - Lukáš Hudeček

Těšíme se :-)

Lukáš a Martina