Rozloučení péče o duši s kroměříží

Přátelé, 

Péče o duši byla v Kroměříži od února.2010 a na 9.výročí a vstup do 10.roku byla naplněna tato "mise" v Kroměříži. Jsem vděčný za to, že jsem zde mohl být, působit a předávat vše, co bylo třeba. Společně jsme rostli, posouvali se, měnili pohled na svět. Našli jsme přátelství, vztahy, lásku, kamarády, duchovní růst. Každý šel pak svou vlastní cestou, naplňovat své osobní poslání a cíle, nebo si "jen" užívat život. Myslím, že se transformace povedla a že jsme na tom společně intenzivně pracovali po mnoho let :-)

Zvu vás tímto na poslední akci v Kroměříži na Komenského náměstí. Popovídat, zameditovat, dát si čaj a ukončit jednu velkou etapu Péče o duši.

A tady to však nekončí, ale právě začíná. Od 1.3.2019 budu s Péčí o duši pokračovat na novém místě v Halenkovicích u Zlína, kde zároveň otevřeme Oázu Halenkovice - místo pro meditace a odpočinek v přírodě. Možná si říkáte, že je to někde pryč, i když je to necelých 20 minut autem (ze Zlína i Kroměříže), což někteří chodí pěšky do práce :-) Vše bude jiné, nové, ale povíme si osobně, protože je o čem. Něco přes rok na tom intenzivně pracujeme každý den, aby to bylo krásné místo pro nás všechny, uprostřed přírody. 

A u této příležitosti bude možné zakoupit nějaké ty spirituální předměty, lapače a energetické kameny. 

Takže v pátek 15.2.2019 v 18:00 hod. Komenského nám. 338, 3.patro v Kroměříži. 

Dej prosím vědět, zda dorazíš. Děkuji.

Těším se. 

Lukáš

737 869 752, peceodusi@email.cz